Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET USTENSILE BUCATARIE

Număr anunț
DA23134135
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1, CERNAVODA (CUI 29335047)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39221100-8 · Ustensile de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.015,73 RON
Valoare atribuită
1.015,73 RON
Data publicării
27.05.2019 10:11
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.015,73 RON

din 1.015,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.