Ofertă acceptată Cumpărare directă

978-606-683-852-8 STIINTA DISTRACTIVA

Număr anunț
DA23134047
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana Satu Mare (CUI 3897211)
Furnizor / câștigător
DIDACTICA PUBLISHING HOUSE SRL (CUI RO16105305)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59,42 RON
Valoare atribuită
59,42 RON
Data publicării
27.05.2019 10:07
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59,42 RON

din 59,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.