Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bransament si extindere retea de alimentare cu apa, instalatii de stingere cu hidranti exteriori
- Număr anunț
- DA21537751
- Autoritate contractantă
- Comuna Cosna (CUI 15971184)
- Furnizor / câștigător
- LIETO BUCOVINA SRL (CUI RO29173921)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 74.996,54 RON
- Valoare atribuită
- 74.996,54 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 09:15
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 09:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
74.996,54 RON
din 74.996,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro