Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET SUDURA

Număr anunț
DA21545613
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON (CUI 18488169)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44315100-2 · Accesorii de sudura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
585,30 RON
Valoare atribuită
585,30 RON
Data publicării
23.10.2018 13:52
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

585,30 RON

din 585,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.