Ofertă acceptată Cumpărare directă

Glicerina anhidra p.a.

Număr anunț
DA23139901
Autoritate contractantă
Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
Furnizor / câștigător
CHEMICAL COMPANY SA (CUI RO5945730)
Cod CPV
24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58 RON
Valoare atribuită
58 RON
Data publicării
27.05.2019 13:45
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58 RON

din 58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.