Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 3,0% sub estimat

COVORASE ANTIBACTERIENE/DECONTAMINANTE/DECONTAMINARE 45X115 CM

Număr anunț
DA23139211
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
42924720-2 · Echipament de decontaminare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.035,44 RON
Valoare atribuită
1.974,36 RON 3,0% sub estimat
Data publicării
27.05.2019 13:17
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.974,36 RON

din 2.035,44 RON estimat 3,0%

Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 61,08 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.