Ofertă acceptată
Cumpărare directă
STUDIU DE FEZABILITATE
- Număr anunț
- DA23138895
- Autoritate contractantă
- COMUNA IASLOVAT (CUI 14850370)
- Furnizor / câștigător
- NEOACTIV SRL (CUI RO19333529)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.000 RON
- Valoare atribuită
- 65.000 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 13:06
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
65.000 RON
din 65.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro