Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII CURENTE LABORATOR CHIMIE

Număr anunț
DA23136135
Autoritate contractantă
LICEUL"STEFAN PROCOPIU (CUI 3337540)
Furnizor / câștigător
CHRIS CONSULTING SRL (CUI 16644636)
Cod CPV
45232411-6 · Lucrari de constructii de canalizari de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78.373,65 RON
Valoare atribuită
78.373,65 RON
Data publicării
27.05.2019 11:24
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

78.373,65 RON

din 78.373,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.