Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE IGIENICA 3 STRATURI ZEWA

Număr anunț
DA23135658
Autoritate contractantă
COMUNA PIETROASELE (CUI 4154371)
Furnizor / câștigător
KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI RO27773873)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
347,20 RON
Valoare atribuită
347,20 RON
Data publicării
27.05.2019 11:07
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 11:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

347,20 RON

din 347,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.