Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DE CURATENIE

Număr anunț
DA23132886
Autoritate contractantă
Orasul Murfatlar (CUI 4859712)
Furnizor / câștigător
IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI RO30024753)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
418,41 RON
Valoare atribuită
418,41 RON
Data publicării
27.05.2019 09:15
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

418,41 RON

din 418,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.