Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lampa halogen

Număr anunț
DA21523644
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
SOUND STIL SRL (CUI RO14006682)
Cod CPV
31512000-8 · Lampi cu incandescenta cu halogen (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245,36 RON
Valoare finală
245,36 RON
Data publicării
22.10.2018 08:24
Data finalizării
24.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.