Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop HP 15-fd0014nq cu procesor Intel® Core™ i7-1355U pana la 5.0 GHz, 15.6", Full HD, 16GB DDR4
- Număr anunț
- DA40577041
- Autoritate contractantă
- RATBV S.A. (CUI RO1102556)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.181,78 RON
- Valoare atribuită
- 8.181,78 RON
- Data publicării
- 08.06.2026 15:28
- Termen limită
- 13.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.06.2026 08:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.181,78 RON
din 8.181,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro