Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bec cu led 20w T80 E27

Număr anunț
DA21548698
Autoritate contractantă
UAT COMUNA SARATA (CUI 16360499)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31532920-9 · Becuri si lampi fluorescente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
429,40 RON
Valoare atribuită
429,40 RON
Data publicării
23.10.2018 15:50
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

429,40 RON

din 429,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.