Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEGUME SI FRUCTE

Număr anunț
DA21545749
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr 23 Cluj-Napoca (CUI 17968541)
Furnizor / câștigător
BOB PRESTĂRI SERVICII S.R.L. (CUI 36304965)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
555,59 RON
Valoare atribuită
555,59 RON
Data publicării
23.10.2018 13:56
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

555,59 RON

din 555,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.