Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANER PUBLICITAR

Număr anunț
DA23141515
Autoritate contractantă
Colegiul Dobrogean Spiru Haret Tulcea (CUI 4321437)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
788,40 RON
Valoare atribuită
788,40 RON
Data publicării
27.05.2019 14:51
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

788,40 RON

din 788,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.