Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CONFORM ANUNT NR. ADV1079509

Număr anunț
DA23136197
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA DELTA AL JUDETULUI TULCEA (CUI 4321542)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
Cod CPV
31130000-6 · Alternatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63 RON
Valoare atribuită
63 RON
Data publicării
27.05.2019 11:26
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63 RON

din 63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.