Ofertă acceptată Cumpărare directă

Program de formare: Comunicare intra/ interinstituțională pentru administrația publică

Număr anunț
DA23134645
Autoritate contractantă
COMUNA NEGRILESTI (CUI 16655791)
Furnizor / câștigător
FAXMEDIA CONSULTING SRL (CUI RO15185560)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.790 RON
Valoare atribuită
2.790 RON
Data publicării
27.05.2019 10:31
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.790 RON

din 2.790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.