Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse pt derularea activitatii "Educatie anntidrog 2019" LOT 2 - Materiale promotionale
- Număr anunț
- DA23134002
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI RO36232419)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 804 RON
- Valoare atribuită
- 804 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 10:05
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 15:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
804 RON
din 804 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro