Ofertă acceptată Cumpărare directă

Becuri auto

Număr anunț
DA23132032
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0565 BISTRITA - JANDARMERIA (CUI 9100828)
Furnizor / câștigător
NOVADE-LUC SRL (CUI RO19491103)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
365,75 RON
Valoare atribuită
365,75 RON
Data publicării
27.05.2019 07:58
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

365,75 RON

din 365,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.