Ofertă acceptată Cumpărare directă

delicacao corn

Număr anunț
DA21552543
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA "DR. ELENA POPOVICI (CUI 15778443)
Furnizor / câștigător
FIVE CONTINENTS SRL (CUI RO14400295)
Cod CPV
15820000-2 · Piscoturi si biscuiti; produse de patiserie si de cofetarie conservate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189,60 RON
Valoare atribuită
189,60 RON
Data publicării
24.10.2018 10:21
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

189,60 RON

din 189,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.