- Număr anunț
- DA21547478
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
- Furnizor / câștigător
- SANDU I.F. MARIA (CUI 27528378)
- Cod CPV
- 15872300-4 · Plante aromatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36 RON
- Valoare finală
- 72.000 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 14:57
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 15:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.