Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carbonat de litiu pur, 500 gr, import UE
- Număr anunț
- DA23127966
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bistrita-Nasaud (CUI 4347801)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107,30 RON
- Valoare atribuită
- 107,30 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 12:31
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 13:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
107,30 RON
din 107,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro