Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servetele cutie ZEWA 100 buc/cutie

Număr anunț
DA23125764
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE (CUI RO8296093)
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI RO21849468)
Cod CPV
33763000-6 · Servete din hartie pentru maini (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,25 RON
Valoare atribuită
121,25 RON
Data publicării
24.05.2019 11:09
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 10:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,25 RON

din 121,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.