Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie generator de curent si revizie generator
- Număr anunț
- DA23122075
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUCHIN (PRIMARIA COMUNEI BUCHIN) (CUI 3227653)
- Furnizor / câștigător
- DENDRIO TECHNOLOGY S.R.L. (CUI RO2114184)
- Cod CPV
- 50532300-6 · Servicii de reparare si de intretinere a generatoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.060 RON
- Valoare atribuită
- 34.060 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 08:47
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
34.060 RON
din 34.060 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro