Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de divertisment 1 iunie 2019
- Număr anunț
- DA23108421
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL JEAN BART TULCEA (CUI 26625119)
- Furnizor / câștigător
- MAGICLAND SRL (CUI 24427689)
- Cod CPV
- 92300000-4 · Servicii de divertisment (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.500 RON
- Valoare finală
- 9.500 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 08:42
- Data finalizării
- 27.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.