Ofertă acceptată Cumpărare directă

DRUM UNIT LEXMARK MS610DN 50F0ZA0 ORIGINAL

Număr anunț
DA23139889
Autoritate contractantă
UM 0510 BUCURESTI (CUI 11353288)
Furnizor / câștigător
SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
Cod CPV
30125130-1 · Toner pentru centrele de procesare a datelor, de cercetare si de documentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.637,30 RON
Valoare atribuită
2.637,30 RON
Data publicării
27.05.2019 13:45
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.637,30 RON

din 2.637,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.