Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET TONERE CMY CF373AM Cartus Toner Nr.125A CB541A/CB542A/CB543A Original HP Laserjet CP1215

Număr anunț
DA23138477
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA HUNEDOARA (CUI 21464291)
Furnizor / câștigător
DENDRIO TECHNOLOGY S.R.L. (CUI RO2114184)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
823,53 RON
Valoare atribuită
823,53 RON
Data publicării
27.05.2019 12:51
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

823,53 RON

din 823,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.