Acasă · Licitații
· Toner pentru centrele de procesare a datelor, de cercetare si de documentare (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
DRUM UNIT LEXMARK MS610DN MS610DN 50F0ZA0 ORIGINAL
- Număr anunț
- DA23136770
- Autoritate contractantă
- UM 0510 BUCURESTI (CUI 11353288)
- Furnizor / câștigător
- SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
- Cod CPV
- 30125130-1 · Toner pentru centrele de procesare a datelor, de cercetare si de documentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.637,30 RON
- Valoare finală
- 2.639,30 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 11:45
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 12:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.