Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de spalat frontala ARCTIC APL61222BDAB, 6kg, 1200rpm, A+++, antracit, Fier de calcat

Număr anunț
DA21555738
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0676 CRAIOVA (CUI 4416944)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
42716120-5 · Masini de spalat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.416 RON
Valoare atribuită
1.416 RON
Data publicării
24.10.2018 12:13
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.416 RON

din 1.416 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.