Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SET PERII CARGO
- Număr anunț
- DA21550142
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
- Furnizor / câștigător
- MACIPA SRL (CUI RO18613520)
- Cod CPV
- 31161000-2 · Piese pentru motoare si generatoare electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 772,50 RON
- Valoare finală
- 806,40 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 08:45
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 08:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.