Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet tonere

Număr anunț
DA23115770
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala nr. 1 (CUI 13602547)
Furnizor / câștigător
MONIKA OFFICE SRL (CUI RO21327758)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.260 RON
Valoare atribuită
7.260 RON
Data publicării
23.05.2019 12:56
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.260 RON

din 7.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.