Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TUB FLUORESCENT 18W Philips TL-D 865
- Număr anunț
- DA21546006
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 0908 IASI (CUI 4701533)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI RO5885051)
- Cod CPV
- 31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 847,05 RON
- Valoare atribuită
- 847,05 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 14:05
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
847,05 RON
din 847,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro