Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse IT

Număr anunț
DA23132616
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 0541 SINCA VECHE (CUI 12651797)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT SRL (CUI RO14174368)
Cod CPV
30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,17 RON
Valoare atribuită
420,17 RON
Data publicării
27.05.2019 08:59
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,17 RON

din 420,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.