Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Lenovo i5-7200u, 4G DDR4, 500G HDD, Windows 10 Pro, Office 2019 Home&Business

Număr anunț
DA23131810
Autoritate contractantă
SC SOCIETATEA DE SERVICII PUBLICE MUNICIPALE BACAU SA (CUI 36886430)
Furnizor / câștigător
SIF SISTEM SRL (CUI RO16368859)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.350 RON
Valoare atribuită
4.350 RON
Data publicării
26.05.2019 09:17
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 15:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.350 RON

din 4.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.