Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Dell Latitude 5590, 15.6'' IPS FHD (1920 x1080)+Mouse wireless Logitech Marathon M705, USB, S

Număr anunț
DA23127860
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Turbomotoare Comoti (CUI 445238)
Furnizor / câștigător
SIMAC IMPEX TRADING SRL (CUI RO20970789)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.837,87 RON
Valoare atribuită
8.837,87 RON
Data publicării
24.05.2019 12:28
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.837,87 RON

din 8.837,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.