Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 9,7% sub estimat
Servicii de vulcanizare si echilibrare roti
- Număr anunț
- DA21539726
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- DUNLOP & DTP (CUI RO5103627)
- Cod CPV
- 50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.806,72 RON 9,7% sub estimat
- Data publicării
- 23.10.2018 10:19
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 16:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.806,72 RON
din 2.000 RON estimat
9,7%
Adjudecat la 90,3% din estimat · economie 193,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.