Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii retea electrica iluminat

Număr anunț
DA23128123
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
Furnizor / câștigător
API BIRO CONSTRUCT SRL (CUI RO25189976)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172.340,87 RON
Valoare atribuită
172.340,87 RON
Data publicării
24.05.2019 12:38
Termen limită
30.05.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

172.340,87 RON

din 172.340,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.