Ofertă refuzată Cumpărare directă

Apa distilata

Număr anunț
DA21490067
Autoritate contractantă
Penitenciarul Codlea (CUI 4317584)
Furnizor / câștigător
MADAGORA INVEST S.R.L. (CUI RO33380518)
Cod CPV
24316000-2 · Apa distilata (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65,70 RON
Valoare finală
65,70 RON
Data publicării
17.10.2018 09:29
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.