Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANUSI EXAMINARE NITRIL masura S 20CUT+masura M 50CUT+masura L 50cut

Număr anunț
DA21544869
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SPITAL MIOVENI (CUI 11750504)
Furnizor / câștigător
MERCATOR MEDICAL SRL (CUI RO18547761)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.320 RON
Valoare atribuită
1.320 RON
Data publicării
23.10.2018 13:26
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 11:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.320 RON

din 1.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.