Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare materiale igiena si curatenie

Număr anunț
DA23133299
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02146 Mangalia (CUI 13749883)
Furnizor / câștigător
GABROS PROD SRL (CUI RO25151912)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.171,50 RON
Valoare atribuită
1.171,50 RON
Data publicării
27.05.2019 09:36
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.171,50 RON

din 1.171,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.