Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale interioare

Număr anunț
DA21544063
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL MOTRU (CUI 5632555)
Furnizor / câștigător
STEFALMAT SRL (CUI 19315590)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
911,12 RON
Valoare atribuită
911,12 RON
Data publicării
23.10.2018 12:57
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 07:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

911,12 RON

din 911,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.