Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE PT INSTALATII
- Număr anunț
- DA21540149
- Autoritate contractantă
- COMUNA BIXAD (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI BIXAD, JUD. COVASNA) (CUI 16355433)
- Furnizor / câștigător
- "COMPACT" SRL (CUI RO14004410)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 684,27 RON
- Valoare atribuită
- 684,27 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 10:36
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 08:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
684,27 RON
din 684,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro