Ofertă acceptată Cumpărare directă

Noptiera pat spital metalica cu masa

Număr anunț
DA21554670
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
Cod CPV
33192300-5 · Mobilier medical, cu exceptia paturilor si a meselor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.558 RON
Valoare atribuită
1.558 RON
Data publicării
24.10.2018 11:36
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.558 RON

din 1.558 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.