Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile si birotica

Număr anunț
DA21552593
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "BUCURIA COPIILOR" MEDIAS (CUI 17493361)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI RO32174862)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.072,99 RON
Valoare atribuită
1.072,99 RON
Data publicării
24.10.2018 10:23
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 10:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.072,99 RON

din 1.072,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.