Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE

Număr anunț
DA21551330
Autoritate contractantă
COMUNA DERNA (CUI 5316498)
Furnizor / câștigător
SIND ŞANSA SRL (CUI RO29431710)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.483,21 RON
Valoare atribuită
3.483,21 RON
Data publicării
24.10.2018 09:38
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.483,21 RON

din 3.483,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.