Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 3,6% sub estimat

Pachet semnatura electronica valabilitate 1 (un) an

Număr anunț
DA23140728
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
Furnizor / câștigător
TRANS SPED S.A. (CUI RO12458924)
Cod CPV
79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140 RON
Valoare atribuită
135 RON 3,6% sub estimat
Data publicării
27.05.2019 14:18
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135 RON

din 140 RON estimat 3,6%

Adjudecat la 96,4% din estimat · economie 5 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.