Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD Seagate ST10000NM0086,Enterprise, 3,5inch, 10TB 6 1426,16 8556,96

Număr anunț
DA23137165
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.556,96 RON
Valoare atribuită
8.556,96 RON
Data publicării
27.05.2019 12:00
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.556,96 RON

din 8.556,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.