Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator VARICOPY A4 80g 500 coli top Producator Xerox

Număr anunț
DA21539728
Autoritate contractantă
Comuna Frumosu (CUI 4441409)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.095 RON
Valoare atribuită
1.095 RON
Data publicării
23.10.2018 10:19
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 08:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.095 RON

din 1.095 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.