Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reinnoire certificat digital calificat valabilitate 1 (un) an

Număr anunț
DA23135993
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA BUCURESTI-ILFOV (CUI 11869530)
Furnizor / câștigător
TRANS SPED S.A. (CUI RO12458924)
Cod CPV
79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.080 RON
Valoare atribuită
2.080 RON
Data publicării
27.05.2019 11:19
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.080 RON

din 2.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.