Ofertă acceptată Cumpărare directă

birotica

Număr anunț
DA21546138
Autoritate contractantă
Unitatea de Asistenta Medico-Sociala Hunedoara (CUI 21464305)
Furnizor / câștigător
ROBEN SRL (CUI RO13626090)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193,40 RON
Valoare atribuită
193,40 RON
Data publicării
23.10.2018 14:11
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

193,40 RON

din 193,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.